Volvo EC40 elektrické

Seznamte se s naším čistě elektrickým crossoverem, mezi jehož přednosti patří interiér bez podílu kůže a integrované aplikace Google. Začněte s jeho objednáním ještě dnes.

Od 1 293 000 Kč

Akční nabídka   

552 km

Dojezd v elektrickém režimu
(Až)

28 min

Doba rychlého nabíjení stejnosměrným proudem
(10–80 %)

17,3 kWh

Spotřeba elektřiny
(na 100 km)

4,6 s

Zrychlení
(0–100 km/h)

Hodnoty jsou předběžné a vycházejí z odhadů a výpočtů provedených společností Volvo Cars. Jejich přesnost nelze zaručit. Skutečný dojezd a spotřeba energie v reálných podmínkách se liší v závislosti na stylu jízdy a dalších vnějších faktorech. Doby nabíjení závisí mimo jiné na teplotě okolí, aktuální teplotě akumulátoru, výbavě pro nabíjení, stavu akumulátoru a stavu vozidla. V současnosti probíhá finální homologace vozu.

Pohonné agregáty nové generace

Naše elektrické pohonné agregáty nové generace se mohou pochlubit delším dojezdem a rychlejším nabíjením. Navrhli jsme je tak, abyste dojeli dále a strávili méně času nabíjením.

Rychlá akcelerace

Užívejte si rychlou akceleraci, která zpříjemňuje jízdu. Volvo EC40 nabízí dokonalý zážitek z jízdy s nulovými emisemi z výfukových plynů.

Hbité jízdní chování

Varianta Single Motor nabízí výkon a dynamiku typickou pro vozy s pohonem zadních kol. S verzí Twin Motor získáte ještě více výkonu a zážitek z jízdy odpovídající pohonu všech kol.

Inspirativní jízda. Intuitivní funkce a asistenční technologie pro inspirativní sebejistotu na cestách.

Interiér vozu Volvo EC40

Podsvícené dekorativní obložení

S dekorativním obložením interiéru Topography si můžete užívat přírodu pokaždé, když otevřete dveře. Tyto výrazně tvarované panely jsou inspirovány horskou krajinou švédského národního parku Abisko. Tvarované vrstvy perforovaného materiálu s jemným podsvícením vytvářejí trojrozměrný efekt a naplňují interiér uklidňujícím svitem.

Praktické úložné prostory v interiéru

Vezměte si s sebou na cesty vše, co potřebujete, aniž byste se museli obávat nepořádku ve voze. V interiéru modelu Volvo EC40 najdete praktické háčky, držáky a přihrádky na všechny nezbytnosti.

Velká panoramatická střecha

Volvo EC40 představuje váš soukromý a komfortní prostor, ve kterém zůstáváte v kontaktu s okolním světem. Velká pevná panoramatická střecha sahá od zadních sedadel k předním a dodává interiéru na prostornosti a vzdušnosti. Když svítí slunce, užívejte si denní světlo, zatímco v noci můžete při čekání na zelenou pozorovat hvězdy.

Více informací

Pokud vás zajímá cokoli navíc, kontaktujte naše dealerství nebo se podívejte na podrobnou prezentaci tohoto vozu na webu Volvocars.cz.

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny stylové varianty a motorizace.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru